Praca w niemczech

Kiruna
Zaawansowany użytkownik

Re: Praca w niemczech

Post autor: Kiruna » 08 mar 2019, 14:13

Kiruna pisze:
08 mar 2019, 14:11
Jeśli wrócisz już z pracy w Niemczech, to nie zapomnij, że będzie Ci się należał zwrot ubezpieczenia. odzyskaj podatek sprawdź bezpłatnie na stronie firmy Euro-tax.pl. Dobrze, że gdy ja wróciłam z Niemiec, moja siostra mi o tym przypomniała. Oni zajmują się takimi sprawami rzetelnie i nie trzeba się o nic martwić. A jeżeli masz dzieci, to możesz też się starać wówczas o zasiłek rodzinny.

RunningMan
Zaawansowany użytkownik

Post autor: RunningMan » 13 mar 2019, 22:19

Jeśli szukasz pracy czy to w kraju czy zagranicą to skorzystaj z sprawdzonych portali jak ten http://www.talinkme.pl/ Mimo że to młody portal na polskim rynku to ma już międzynarodowy zasięg więc możesz szukać pracy w kraju jak i zagranicą. Załóż konto ustal czy jesteś gotowy podjąć pracę od zaraz czy też nie i ustal jakie dane mają być widoczne dla wszystkich a które wymagają twojej zgody i działaj.

pelek

Post autor: pelek » 17 mar 2019, 13:49

Jeśli chodzi o zwrot podatku z pracy zagranicą to faktycznie lepiej skontaktować się z biurem rachunkowym. Jednak w kraju wystarczy rozwiązać pit z pomocą darmowego programu dostępnego na PITax.pl , jest niezwykle prosty w obsłudze i przejrzysty

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”